SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA

Potrzebujesz wyceny
nieruchomości?
Zadzwoń – tel. 504 214 256

Kompetencje

Kwalifikacje

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne,
  • uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego nr 4335, nadane przez Ministra Infrastruktury,
  • specjalistyczne szkolenia szacowania wartości nieruchomości dla potrzeb sektora bankowego nr 2928/LI/05,
  • licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6695 nadana przez Ministra Infrastruktury.
  • cykliczne seminaria organizowane przez Podkarpackie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych poświęcone bieżącym zagadnieniom związanym z wyceną nieruchomości (nowe przepisy prawne, metodologia sporządzania operatów szacunkowych, praktyczne zagadnienia wyceny).


Moje doświadczenie zawodowe:

lata 2006 – obecnie
prowadzenie firmy ESTIMUS – wycena nieruchomości,
obszar działalności: obecnie Rzeszów, do 2014 – Kielce;
realizacja wycen dla banków, firm deweloperskich, Urzędu Miasta w Kielcach oraz Rzeszowie, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, Colliers International Sp. z o.o..

lata 2004 - 2006
Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego „AK Expert” w Warszawie,
Stanowisko: Specjalista ds. Nieruchomości,
współpraca w wycenach dla sektora bankowego oraz funduszy inwestycyjnych, realizacja wycen lokali mieszkalnych, domów jednorodzinnych, nieruchomości komercyjnych, inwestycji deweloperskich;

lata 2003 – 2004
„Wycena nieruchomości – Celina Hoffman” w Kielcach,
Stanowisko: Specjalista ds. Nieruchomości
doświadczenie w wycenach dla banków oraz instytucji tj.: Agencja Nieruchomości Rolnych, Urząd Miasta w Kielcach, spółdzielni mieszkaniowych.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.estimus.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.